کدخبر: ۱۱۰۸۷

حمله مقاومت عراق به وزارت جنگ اسرائیل

مقاومت اسلامی عراق بامداد یکشنبه در بیانیه‌ای با تایید حمله پهپادی به مقر ساختمان وزارت جنگ اسراییل در تل‌آویو از تشدید حملات در ماه رمضان در حمایت از اهالی غزه خبر داد.

حمله مقاومت عراق به وزارت جنگ اسرائیل

به گزارش ۲۴ آنلاین، مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای خبر داد بامداد یکشنبه مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است.

شبکه خبری المیادین بامداد یکشنبه اعلام کرد که مقاومت اسلامی عراق با اشاره به انجام این حمله در ماه مبارک رمضان، تاکید کرد که این عملیات‌ها در حمایت از مردم فلسطین استمرار خواهد داشت.

در بیانیه صادره از مقاومت اسلامی عراق آمده است: «این عملیات منحصر بفرد در این شب‌های مبارک، تأییدی است بر ادامه عملیات‌های ما در انهدام مقرهای دشمن».

شبکه خبری المیادین به نقل از رسانه‌های مقاومت اسلامی عراق گزارش داد که ابوآلاء الولائی، دبیرکل کتائب سیدالشهدا عراق در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد: مقاومت اسلامی در عراق رکن اساسی محور مقاومت و مفهوم «وحدت میادین» است و برای خود دشوارترین هدف را در چارچوب تعهدات خود در قبال نسل‌کشی صهیونیست‌ها در غزه مشخص کرده است و به اذن خداوند به آن دست خواهد یافت.

دبیرکل کتائب سیدالشهدا افزود: «[این هدف] حمله به بنادر و تأسیسات رژیم در دریای مدیترانه، از جمله پالایشگاه‌ها، پایگاه‌ها و فرودگاه‌ها است؛ زمان به نفع مقاومت است، بلکه اکنون زمان مقاومت است.

کدخبر: ۱۱۰۸۷
ارسال نظر