کدخبر: ۱۴۳۳۸

سرمربی دورتموند: هیچکدام از تاکنیک‌هایم در برابر رقیب پاسخگو نبود

سرمربی دورتموند با ناراحتی از شکست برابر ماینتس اعتراف کرد هیچ کدام از تاکتیک‌های او برابر ماینتس جواب نداد.

سرمربی دورتموند: هیچکدام از تاکنیک‌هایم در برابر رقیب پاسخگو نبود

به گزارش 24 آنلاین، در هفته ماقبل پایانی بوندسلیگا، ماینتس در ورزشگاه خانگی خود از بوروسیا دورتموند پذیرایی کرد و توانست با سه گل این تیم را شکست دهد.  دورتموند در حالی در این بازی تحقیر شد که چند روز قبل با شکست پاری سن ژرمن به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

ادین ترزیچ سرمربی دورتموند مسئولیت شکست فینالیست لیگ قهرمانان اروپا را  مقابل ماینتس بر عهده گرفت. او در صحبت‌هایی گفت: ما می‌خواستیم طراوت را به تیم بازگردانیم، می‌خواستیم به بقیه بازیکنان شانس بازی کردن دهیم و هیچ کدام از اینها امروز جواب نداد. البته من مسئولیت این شکست را بر عهده می‌گیرم. ما در این فصل بوندسلیگا خیلی وقت ها کیفیت بالای بازی مان را نشان دادیم ولی برابر ماینتس این اتفاق رخ نداد.

نیکو اشلوتربک، مدافع میانی دورتموند، تنها بازیکن ترکیب زردپوشان برابر ماینتس بود که در دیدار با پاری سن ژرمن نیز در ترکیب تیمش حضور داشت. ترزیچ ۱۰ تغییر نسبت به بازی قبل در تیمش اعمال کرد و در نهایت تیمش شکست تلخی متحمل شد.

مارکو رویس کاپیتان دورتموند نیز بعد از بازی گفت: ما  از خودمان انتظار بیشتری داریم و باید این بازی را فراموش کنیم.

لوتار ماتئوس کارشناس اسکای نیز گفت که دورتموند مستحق دریافت شش گل در نیمه اول بود و باید بیش از این‌ها دروازه‌اش باز می‌شد. ماتئوس گفت: بدون اینکه بخواهم به کسی توهین کنم، بازیکنان دورتموند نگرش درستی از خود نشان ندادند.

دورتموند با ۶۰ امتیاز در رده پنجم رقابت های بوندسلیگا قرار دارد و با تیم چهارم ۴ امتیاز اختلاف دارد. زردپوشان شنبه در هفته پایانی بوندسلیگا در خانه به دیدار دارمشتات می‌روند و در نهایت در آخرین بازی فصل ۱۲ خرداد در ومبلی در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال‌مادرید قرار خواهند گرفت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۴۳۳۸
ارسال نظر