کدخبر: ۱۲۶۵۹

در نوسازی سینما آزادی ابهام وجود دارد

در حالی که مسئولان حوزه هنری اقدام به افتتاح ۵ سالن تازه سینما آزادی کردند اما همچنان این سینما‌ها کار خود را آغاز نکردند.

در نوسازی سینما آزادی ابهام وجود دارد

به گزارش 24 آنلاین، سال گذشته مسئولان حوزه هنری اعلام کردند که قصد نوسازی سینما آزادی را دارند و قرار است 5 سالن به این سینما اضافه شود، به همین منظور سینما آزادی به‌صورت کلی از چرخه اکران جشنواره فیلم فجر کنار رفت و نتوانست از امکان فروش این ایام بهره‌مند شود.

در ادامه محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی سوره، هادی اسماعیلی مدیرعامل مؤسسه بهمن سبز و محمدمهدی روحی عضو هیئت مدیره بهمن سبز از پروژه نوسازی پردیس سینمایی آزادی تهران بازدید کردند. در این بازدید که با حضور مدیران ارشد و معاونان مؤسسه بهمن سبز برگزار شده بود، مدیران حوزه هنری با ابراز رضایت از روند پیشرفت پروژه بر لزوم راه‌اندازی سالن‌های سینمایی جدید این مجموعه تا پایان سال تأکید کردند.

پروژه توسعه و تبدیل پردیس سینما آزادی به مجموعه فرهنگی چندمنظوره که شامل ساخت سالن‌های سینمایی جدید، سالن سینمایی کودک، شهربازی کودکان و فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی است به‌همت مؤسسه بهمن سبز در سال گذشته آغاز شد. لازم به ذکر است که این پروژه بدون برگزاری مناقصه به یک پیمانکار سپرده شد و هزینه‌های مالی آن مشخص نیست!

با تمام این تفاسیر افتتاحیه مفصلی برای این 5 سالن در تاریخ 20 اسفند برگزار شد و مسئولان امر اعلام کردند که این سینما برای اکران نوروزی آماده می‌شود، حالا بیش از یک ماه است که از زمان افتتاح این پروژه گذشته است و این سینماها به چرخه اکران اضافه نشدند.

بنابر این لازم است مسئولان درباره هزینه نوسازی، امکان از‌دست‌رفته اکران نوروزی و دلایل عدم اضافه شدن این 5 سالن به چرخه اکران توضیح دهند.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۱۲۶۵۹
ارسال نظر